אודות OPA

אנחנו ב- OPA, מאמינים שהמפתח להצלחת פרויקט נדל"ן נמצא בניהול נכון, תוך תכנון קפדני של התהליך. ניהול פרויקט בתחום הנדל"ן הוא עניין שמחייב תשומת לב לאינסוף פרטים קטנים מתחומים שונים ומגוונים.
OPA נותנת ליזמי נדל"ן ולמארגני קבוצות רכישה מענה מדויק, שמשלב ניסיון מקצועי רב שנים, יעילות, חיסכון במשאבים וזמינות גבוהה במיוחד.

מבקשים לייעל ולפשט את ניהול הפרויקט?

OPA מדריכה אתכם לאורך כל הפרויקט – מרכישת הקרקע ועד שלב מסירת הדירות, מוודאת למענכם שהדברים מתבצעים ונתפרים לשביעות רצונכם, לפי היעדים שנקבעו, ומנחה אתכם בדרך אל ההצלחה.

OPA לירון סלוניקי

"אני מאמינה שאם אפשר להפוך את הדברים לפשוטים יותר - זאת, ככל הנראה, הדרך הנכונה יותר לפעולה אפקטיבית" לירון סלוניקי, בעלים

לירון סלוניקי

כלכלנית ומתמחה בשמאות מקרקעין, יוצאת חברת "פז כלכלה והנדסה".

אחרי שנים רבות של עבודה כשכירה בתחום ניתוחי ההיתכנות והכדאיות הכלכלית של פרויקטי נדל"ן ברחבי הארץ, ושנים של ניהול כלכלי ותכנוני של פרויקטים וקבוצות רכישה, בחרתי לצאת לדרך עצמאית ולהקל על יזמים בארץ בניהול פרויקטים מוצלחים, תוך הקפדה על לוח זמנים ותקציב שהוגדר מראש.

מומחית בניהול פרויקטים, קידום התכנון והרישוי עבור יזמים בתהליך היתר הבנייה, וטופס 4 וכן בליווי וועדי בתים בפרויקטים של התחדשות עירונית וקבוצות רכישה.